Lijst Goënga dames 1e klasse vrije formatie zondag 9 augustus 2020.

Lijst Goënga dames 1e klasse vrije formatie zondag 9 augustus 2020. 0

🕔21:26, 4.aug 2020

Aanvang 10.00 uur! 1. Wybrig Bakker Corrie Kroondijk Fiera de Vries   2. Fenna Kramer Naomi Wiersma Kim Dijkstra 3. Inge Jansma Elly Hofman Ineke van der Ploeg   4. Anna Rixt Iedema Mintje Meintema Miranda Scheffer 5. Serena Hovenga

Read Full Article
Lijst Sint Jacobiparochie heren 50+ wedstrijd d.e.l. op zondag 9 augustus 2020. A-klasse Aanvang: 10.00 uur!

Lijst Sint Jacobiparochie heren 50+ wedstrijd d.e.l. op zondag 9 augustus 2020. A-klasse Aanvang: 10.00 uur! 0

🕔21:18, 4.aug 2020

1. Hilbrand Smid Johan Hiemstra Siebe Tolsma   2. Jan Sipma Hans Felkers Dirk Machiela  3. Johannes Siegersma Tjeerd Jan Boomsma Tjeerd Dijkstra   4. Piet Machiela Jacob Kamstra Peter Dijkstra   5. Anne de Vries Pieter Hilverda Jan Heida

Read Full Article
Lijst Sint Jacobiparochie heren 30+ wedstrijd d.e.l. op zondag 9 augustus 2020.

Lijst Sint Jacobiparochie heren 30+ wedstrijd d.e.l. op zondag 9 augustus 2020. 0

🕔21:02, 4.aug 2020

1. Jan Jelle Jongsma Sander Dorst Willem Buurstra   2. Sjoerd Boonstra René Faber Johan Hettema 3. Peter van Dijk Ane Jan Knol Hielke Miedema   4. Klaas Goodijk Eric Zittema Hein Rodenhuis  5. Keimpe Koldijk Johan Talsma Michel v.d.

Read Full Article
Lijst Winsum junioren wedstrijd d.e.l. vrijdag 7 augustus 2020. De aanvangstijd is vervroegd naar 15:00 uur i.v.m. grote deelname.

Lijst Winsum junioren wedstrijd d.e.l. vrijdag 7 augustus 2020. De aanvangstijd is vervroegd naar 15:00 uur i.v.m. grote deelname. 0

🕔20:54, 4.aug 2020

1. Lucas Postma Aizo Veltman Jesper Tolsma   2. Hessel Postma Jan-Sjouke Weewer Paul Dijkstra 3. Kevin Jordi Hiemstra Mark Minnesma Luka van der Weg   4. Remco Osinga Lennard Feenstra Gosse de Haan  5. Marco van Dijk Wessel v.d.

Read Full Article
Lijst Bitgum heren hoofdklasse vrije formatie 2 augustus 2020.

Lijst Bitgum heren hoofdklasse vrije formatie 2 augustus 2020. 0

🕔22:12, 28.jul 2020

Scheidsrechter Hendrik Sweering. Aanvang: 11.00 uur! 1. Remmelt Bouma Bauke Dijkstra Willem Heeringa   2. Johannes van der Veen Kevin Jordi Hiemstra Tsjerk Elsinga 3. Marten Bergsma Dylan Drent Hendrik Kootstra   4. Jelle Attema Lennart Adema Patrick Scheepstra  

Read Full Article
Lijst Stiens heren 1e klasse vrije formatie zondag 2 augustus 2020.

Lijst Stiens heren 1e klasse vrije formatie zondag 2 augustus 2020. 0

🕔21:59, 28.jul 2020

Scheidsrechters Sipke Hiemstra en Henk van der Zee. Aanvang 10.00 uur! 1. Gerard de Vries René de Haan Yannick Hielkema   2. Paul Dijkstra Djurre Seerden Klaas Pier Folkertsma 3. Auke-Geert Ybema Meindert Attema Gerben de Boer   4. Wierd

Read Full Article
Lijst Tzum heren 50+ d.e.l. A-klasse zaterdag 1 augustus 2020.

Lijst Tzum heren 50+ d.e.l. A-klasse zaterdag 1 augustus 2020. 0

🕔21:37, 28.jul 2020

Aanvang: 10.00 uur! 1. Dirk Machiela Egbert Bootsma Hilbrand Smid   2. Piet Machiela Klaas Dijkstra Johannes Siegersma 3. Hans Felkers Pieter Hilverda Anco Elgersma   4. Tjeerd Dijkstra Jan Vellinga Simon Kingma   5. Johan Hiemstra Wietse Punter Albert

Read Full Article
Lijst Spannum heren 30+ d.e.l. zaterdag 1 agustus 2020

Lijst Spannum heren 30+ d.e.l. zaterdag 1 agustus 2020 0

🕔21:20, 28.jul 2020

1. Edwin Koopstra Ane Jan Knol Jacob Schotanus   2. Keimpe Koldijk Harm Jan de Boer Eric Zittema 3. Arjen Andringa Sjoerd Boonstra Willem Buurstra   4. Hein Rodenhuis Johan Hettema Gijsbert Knol  5. Joop Hoekstra Duko Harkema Jelmer Elzinga

Read Full Article
Lijst Bitgum heren eerste klasse d.e.l. zaterdag 1 augustus 2020

Lijst Bitgum heren eerste klasse d.e.l. zaterdag 1 augustus 2020 0

🕔21:12, 28.jul 2020

Scheidsrechter Johny Bergsma. Aanvang: 11.00 uur! 1. Wessel v.d. Woud Jelte Visser Stefan van der Meer   2. Lieuwe v.d. Werff Jelle Scharringa Willem Miedema 3. Peter van Zuiden Pier Piersma Arne Tigchelaar   4. Simon Zijlstra Jelle Cnossen Elgar

Read Full Article
Lijst junioren d.e.l-wedstrijd te Franeker op woensdag 29 juli 2020.

Lijst junioren d.e.l-wedstrijd te Franeker op woensdag 29 juli 2020. 0

🕔17:57, 28.jul 2020

Scheidsrechter Johny Bergsma. Aanvang 9.00 uur! 1. Wessel v.d. Woud Wiebe Dijkstra Jasper Jager  2. Jeroen Haarsma Djurre Seerden Bauke Folkerts 3. Christiaan Stremler Hessel Postma René de Haan  4. Youri de Groot Jolt Vollema Jesper Tolsma 5. Corné Tuinenga

Read Full Article

Websponsors

Frythermo vloerverwarming

Recente reacties

  • Pieter Klaas Goodijk

    Pieter Klaas Goodijk

    Mijn jongensjaren komen in Memorian Dirk van der Zee weer voorbij. Inderdaad Kees Nanings, de schoonvader van Jan Faber uit…

    View Article
  • Jasper

    Jasper

    Beste Jan! Wat een skande dat de bern de tillegraaf net goed bij halde! Dit kin natuurlijk echt net bij…

    View Article
  • Bestuur LKC Sonnenborgh

    Bestuur LKC Sonnenborgh

    LKC Sonnenborgh heeft vanaf augustus bij de KNKB aangegeven bereid te zijn de dames hoofdklasse Oldehove partij op zaterdag 19…

    View Article

Websponsors

Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard
Jaap Breman Schoonmaakgroothandel