Wedstrijdlijst Damwâld heren tweede klasse vrije formatie zondag 24 juli 2022

Jan Braaksma
By Jan Braaksma juli 19, 2022 18:22

Wedstrijdlijst Damwâld heren tweede klasse vrije formatie zondag 24 juli 2022

De leiding berust bij de clubscheidsrechter. Aanvang: 10.00 uur!

1. Thom Stellingwerf Makkum, Yoram Elzinga Groningen en Redmer Cnossen Bolsward
2. Jorrit van Smeden Franeker, Tymo Zijlstra Harlingen en Tjalling Feenstra Herbaijum
3. Dennis de Bruin Mûnein, Robert de Bruin Oosterbierum en Keimpe Klaas Dantuma Oentsjerk
4. Johan Sipma Lioessens, Marten Leijenaar Exmorra en Jan-Tymen Eisma Franeker
5. Wierd Baarda Dronryp, Jeroen de Boer Spannum en Wessel Hilverda Winsum
6. Wybren Postma Ingelum, Jente Schraa Wommels en Wessel Schraa Wommels
7. Rutmer van der Meer Sint Jacobiparochie, Verry van der Meer Sint Jacobiparochie en Lennard Feenstra
Franeker
8. Jesse Kroondijk Sint Annaparochie, Roeland van der Ploeg Ferwert en Jolt Vollema Peins
9. Bouke Willem Tuinman Dronryp, Jan Sipke Tuinman Berltsum en Ramon Hoogerhuis Franeker
10. Johan Diertens Dronryp, Jelle Scharringa Leeuwarden en Paulus Yde Walda Wjelsryp
11. Simon Zijlstra Easterlittens, Sip Jaap Bos Dokkum en Jelmer Miedema Goutum
12. Redmer Zaagemans Witmarsum, Wytze Wassenaar Wier en Yannick Hielkema Bitgum
Jan Braaksma
By Jan Braaksma juli 19, 2022 18:22
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Websponsors

Frythermo vloerverwarming

Recente reacties

  • Ada

    Ada

    Beste schrijver van deze column, misschien de volgende wedstrijd een beetje genieten van al dat kaatsvolk dat op de been…

    View Article
  • Johan van Seijst

    Johan van Seijst

    Harlingen een genot om daar te mogen kaatsen !!

    View Article
  • Sytse Keizer

    Sytse Keizer

    Sterkte Sjoerd met dyn herstel!

    View Article

Websponsors

Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard
Jaap Breman Schoonmaakgroothandel