Wedstrijdlijst Arum heren hoofdklasse vrije formatie zondag 31 juli 2022

Jan Braaksma
By Jan Braaksma juli 26, 2022 19:09

Wedstrijdlijst Arum heren hoofdklasse vrije formatie zondag 31 juli 2022

Scheidsrechter Dirk Wierstra. Aanvang: 12.00 uur!

1. Tjisse Steenstra Bitgummole, Renze Hiemstra Deinum en Hans Wassenaar Bitgummole
2. Auke Boomsma Morra, Hessel Postma Winsum en Tsjerk Elsinga Dronryp
3. Johannes van der Veen Pietersbierum, Jorn Lars van Beem Dronryp en Rick Minnesma Dronryp
4. Gert-Anne van der Bos Mantgum, Taeke Triemstra Sint Jacobiparochie en Erwin Zijlstra Easterlittens
5. Remmelt Bouma Weidum, Bauke Dijkstra Easterein en Evert Pieter Tolsma Winsum
6. Enno Kingma Leeuwarden, Kees van der Schoot Sexbierum en Menno van Zwieten Heerenveen
7. Bauke Triemstra Sint Jacobiparochie, Daniël Iseger Leeuwarden en Patrick Scheepstra Franeker
8. Patrick van Dellen Berltsum, Thomas Dijkstra Berltsum en Steven Koster Tzum
9. Haye Jan Nicolay Britsum, Gabe-Jan van Popta Lollum en Pieter Jan Leijenaar Exmorra
10. Marten Bergsma Minnertsga, Jacob Wassenaar Minnertsga en Hendrik Kootstra Minnertsga
Jan Braaksma
By Jan Braaksma juli 26, 2022 19:09
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Websponsors

Frythermo vloerverwarming

Recente reacties

  • Ada

    Ada

    Beste schrijver van deze column, misschien de volgende wedstrijd een beetje genieten van al dat kaatsvolk dat op de been…

    View Article
  • Johan van Seijst

    Johan van Seijst

    Harlingen een genot om daar te mogen kaatsen !!

    View Article
  • Sytse Keizer

    Sytse Keizer

    Sterkte Sjoerd met dyn herstel!

    View Article

Websponsors

Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard
Jaap Breman Schoonmaakgroothandel