Wedstrijdlijst Wommels Freule jongens afdelingswedstrijd woensdag 10 augustus 2022

Jan Braaksma
By Jan Braaksma augustus 7, 2022 20:11

Wedstrijdlijst Wommels Freule jongens afdelingswedstrijd woensdag 10 augustus 2022

Scheidsrechters: Astrid Kooistra, hendrik Tolsma en Hendrik Sweering. Aanvang: 9.00 uur!

1. Arum: Jildert Wijbenga, Pieter den Breejen en Rinnert Tolsma
2. Folsgare: Jan Johannes van der Kamp, Laas van Dalfsen en Lieuwe van der Kamp
3. Achlum: Rudmer Faber, Melle Talsma en Hylke Talsma
4. Jubbega-Hoornsterzwaag: Thieme Durk van Etten, Niek Talman en Jelte Drint
5. Grou: Tjerk Kamsma, Sido Harkema en Jan Yntema
6. Bolsward: Stefan Yska, Remco Yska en Kees Bekema
7. Winsum: Jesse Greidanus, Stefan Greidanus en Tjitte Reitsma
8. Witmarsum: Jordi Stoker, Nick Visser en Teun Westgeest
9. Driezum: Peter Boersma, Gerard Boersma en Jacob Boersma
10. Dronryp: Jorrit Nanninga, Bjorn Idsardi en Brent Timmerman
11. Exmorra: Johan Tolsma, Jarno Feenstra en Marten Leijenaar
12. Reduzum: Symen Miedema, Jitze Miedema en Simon Sjouke Zijlstra
13. Bitgum: Thom Dijkstra, Sjouke Beimers en Leon Wijning
14. Lollum-Waaxens: Marten Algra, Liuwe-Meint Postma en Johannes Bouma
15. Stiens: Jarno Andringa, Bauke Jetze Kalsbeek en Pieter Miedema
16. Wommels: Milan van der Weg, Redmer Wiersma en Sietse Jellema
17. Niawier-Metslawier-Oosternijkerk: Pieter Siebe Cuperus, Jelmer Torensma en Jan Bandstra
18. Heerenveen: Luca Wijngaard, Jarno Soeting en Heiko Zijlstra
19. Marsum: Jelte Meesters, Jesse Miedema en Daniel Meesters
20. Sneek: Frans Oosterbaan en Ruurd Oosterbaan
21. Raerd: Jens Kooistra, Jelmer Foppe Drijfhout en Sybrand Veldhuis
22. Balk: Cees Dedmer Kramer, Ruben Hendriks en Sverre Stobbe
23. Makkum: Clive van der Weerdt, Leon Smink en Luuk Zwaagstra
24. Morra-Lioessens: Folkert Jelmer Visser, Douwe Dijkstra en Johan Sipma
25. Harlingen: Kay Odolphi, Jaimy Koel en Menno Johnson
26. Sexbierum-Pietersbierum: Remco Post, Stijn Scheffer en Nick van der Walt
27. Spannum: Fedde Hansma, Niels de Boer en Stijn Vincken
28. Wiuwert-Britswert: Kiano Terpstra, Daan Terpstra en Wyger de Jong
29. Goënga: Jochem Lootsma, Folkert Yde Kievit en Johan Cnossen
30. Oude Bildtzijl: Jorn de Vries, Martin Tjepkema en Sjoerd van der Schaar
31. Franeker: Elmer Feenstra, Jan-Tymen Eisma en Jelmer Uijthof
32. Sint Annaparochie: Iwan Hiddinga, Jelvin Kaper en Rink Sterk
33. Hommerts-Jutrijp: Matthys Renema, Folkert Wesselius en Ramon Raap
34. Leeuwarden: Harmen Zuidema, Otte Algra en Rein Breuker
35. Reahûs-Turns: Tjerk Andringa, Durk Bootsma en Ate Schaap
Jan Braaksma
By Jan Braaksma augustus 7, 2022 20:11
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Websponsors

Frythermo vloerverwarming

Recente reacties

  • Huzumer

    Huzumer

    De krans voor Herrema was in Tzummarum!!!!

    View Article
  • Johan

    Johan

    Koos alsnog lokwinske met je benoeming als voorzitter., Johan van Seijst

    View Article
  • Ada

    Ada

    Beste schrijver van deze column, misschien de volgende wedstrijd een beetje genieten van al dat kaatsvolk dat op de been…

    View Article

Websponsors

Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard
Jaap Breman Schoonmaakgroothandel