Wedstrijdlijst Huizum heren hoofdklasse vrije formatie zondag 24 juli 2022

Jan Braaksma
By Jan Braaksma juli 19, 2022 18:05

Wedstrijdlijst Huizum heren hoofdklasse vrije formatie zondag 24 juli 2022

Scheidsrechter Jenco Sieperda. Aanvang: 11.00

1. Bauke Triemstra Sint Jacobiparochie, Daniël Iseger Goutum en Patrick Scheepstra Franeker
2. Youri de Groot Menaam, Allard Hoekstra Franeker en Laas Pieter van Straten Feinsum
3. Haye Jan Nicolay Britsum, Gabe-Jan van Popta Lollum en Pieter Jan Leijenaar Exmorra
4. Remmelt Bouma Weidum, Bauke Dijkstra Easterein en Evert Pieter Tolsma Winsum
5. Gerrit Jan Duiven Hidaard, Hendrik Jan v.d. Velde Makkum en Riemer Hoekstra Ee
6. Marten Bergsma Minnertsga, Dylan Drent Harlingen en Hendrik Kootstra Minnertsga
7. Enno Kingma Leeuwarden, Kees van der Schoot Sexbierum en Menno van Zwieten Heerenveen
8. Gert-Anne van der Bos Mantgum, Taeke Triemstra Sint Jacobiparochie en Erwin Zijlstra Easterlittens
9. Auke Boomsma Morra, Hessel Postma Winsum en Tsjerk Elsinga Dronryp
10. Tjisse Steenstra Bitgummole, Renze Hiemstra Deinum en Hans Wassenaar Bitgummole

 

 

Jan Braaksma
By Jan Braaksma juli 19, 2022 18:05
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Websponsors

Frythermo vloerverwarming

Recente reacties

  • Ada

    Ada

    Beste schrijver van deze column, misschien de volgende wedstrijd een beetje genieten van al dat kaatsvolk dat op de been…

    View Article
  • Johan van Seijst

    Johan van Seijst

    Harlingen een genot om daar te mogen kaatsen !!

    View Article
  • Sytse Keizer

    Sytse Keizer

    Sterkte Sjoerd met dyn herstel!

    View Article

Websponsors

Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard
Jaap Breman Schoonmaakgroothandel