Lijst Goutum heren 50+ wedstrijd d.e.l. zaterdag dd 5 september 2020.

Lijst Goutum heren 50+ wedstrijd d.e.l. zaterdag dd 5 september 2020. 0

🕔21:13, 1.sep 2020

A-klasse: 1. Jacob Kamstra Piet Machiela Jarig Katsma   2. Johannes Siegersma Bertus Bootsma Anne de Vries 3. Tiede Boorsma Johan Hiemstra Sape Nauta   4. Egbert Bootsma Ludwig Seerden Hilbrand Smid 5. Hans Felkers Peter Dijkstra Pieter Hilverda  

Read Full Article
Lijst Sexbierum dames eerste klasse vrije formatie dd zondag 30 augustus 2020

Lijst Sexbierum dames eerste klasse vrije formatie dd zondag 30 augustus 2020 0

🕔20:44, 25.aug 2020

Aanvang: 10.00 uur! 1. Nicole Hempenius Mintje Meintema Miranda Scheffer   2. Annet de Haan Lotte Delgrosso Annelien Broersma 3. Marit Kuperus Feikje Bouwhuis NIJLAND   4. Anna Ennema Anouk Smink Melissa Rianne Hiemstra 5. Inge Jansma Elly Hofman Ineke

Read Full Article
Lijst Huizum dames hoofdklasse vrije formatie dd zondag 30 augustus 2020

Lijst Huizum dames hoofdklasse vrije formatie dd zondag 30 augustus 2020 0

🕔20:37, 25.aug 2020

Scheidsrechter Hendrik Tolsma. Aanvang: 11.00 uur! 1. Nynke Sijbrandij Manon Scheepstra Marrit Zeinstra   2. Anna-Brecht Bruinsma Anne Monfils Harmke Siegersma 3. Wybrig Bakker Corrie Kroondijk Fiera de Vries   4. Sietske Okkema Jeska Terpstra Martzen Deinum 5. Tineke Dijkstra

Read Full Article
Lijst Bolsward heren 50+ wedstrijd d.e.l. dd zondag 30 augustus 2020

Lijst Bolsward heren 50+ wedstrijd d.e.l. dd zondag 30 augustus 2020 0

🕔20:30, 25.aug 2020

A-klasse: Aanvang: 10.00 uur! 1. Peter Dijkstra Bertus Bootsma Sape Nauta 2. Pieter Hilverda Bennie Hof Johan Hiemstra 3. Evert Tolsma Egbert Bootsma Simon Kingma  4. Piet Machiela Piet Zondervan Klaas Kramer 5. Hans Felkers Wietse Punter Ibo Nicolay  6.

Read Full Article
Lijst Menaam heren tweede klasse vrije formatie dd zondag 30 augustus 2020

Lijst Menaam heren tweede klasse vrije formatie dd zondag 30 augustus 2020 0

🕔20:13, 25.aug 2020

Clubscheisrechter! Aanvang: 10.00 uur! 1. Johan Diertens Jacob Tijmersma Wytze Wassenaar 2. Steven Koster Thomas Dijkstra Jorn Lars van Beem 3. Aizo Veltman Ignas Dijkstra Sytse Koree 4. Stan van den Berg Roy van den Berg Ruben Eijzenga 5. Julian

Read Full Article
Lijst Menaam heren eerste klasse vrijeformatie dd zondag 30 augustus 2020

Lijst Menaam heren eerste klasse vrijeformatie dd zondag 30 augustus 2020 0

🕔20:01, 25.aug 2020

Scheidsrechter Jan Winkel. Aanvang 11.00 uur! 1. Lieuwe v.d. Werff Sip Jaap Bos Riemer Hoekstra   2. Youri de Groot Pier Piersma Stefan van der Meer 3. Paul Dijkstra Djurre Seerden Klaas Pier Folkertsma   4. Jelle Attema Lennart Adema

Read Full Article
Lijst Huizum heren hoofdklasse vrije formatie dd zondag 30 augustus 2020

Lijst Huizum heren hoofdklasse vrije formatie dd zondag 30 augustus 2020 0

🕔19:53, 25.aug 2020

Scheidsrechter Henk van der Zee. Aanvang: 11.00 uur! 1. Haye Jan Nicolay Jelte Visser Evert Pieter Tolsma   2. Patrick van Dellen Hyltje Bosma Hendrik Bouwhuis 3. Jelte-Pieter Dijkstra Hendrik Jan v.d. Velde Pieter Jan Leijenaar   4. Gert-Anne van

Read Full Article
Lijst Peins dames eerste klasse vrije formatie zondag dd 23 augustus 2020.

Lijst Peins dames eerste klasse vrije formatie zondag dd 23 augustus 2020. 0

🕔23:08, 18.aug 2020

Aanvang: 10.00 uur! 1. Wybrig Bakker Corrie Kroondijk Fiera de Vries   2. Nicole Hempenius Mintje Meintema Miranda Scheffer 3. Anna Ennema Anouk Smink Melissa Rianne Hiemstra   4. Inge Jansma Elly Hofman Ineke van der Ploeg 5. Melanie van

Read Full Article
Lijst Wjelsryp dames hoofdklasse wedstrijd vrije formatie dd 23 augustus 2020.

Lijst Wjelsryp dames hoofdklasse wedstrijd vrije formatie dd 23 augustus 2020. 0

🕔23:01, 18.aug 2020

Scheidsrechter Lolke Bierma. Aanvang: 11.00 uur! 1. Tineke Dijkstra Sandra Hofstra Louise Krol   2. Ilse Tuinenga Margriet Bakker Sjanet Wijnia 3. Roelie Kroondijk Klasine Huistra Jennie Terpstra   4. Anna-Brecht Bruinsma Anne Monfils Harmke Siegersma 5. Serena Hovenga Amarins

Read Full Article
Lijst Makkum heren eerste klasse vrije formatie zondag dd 23 augustus 2020.

Lijst Makkum heren eerste klasse vrije formatie zondag dd 23 augustus 2020. 0

🕔22:54, 18.aug 2020

Scheidsrechter Dirk Wierstra. Aanvang: 11.00 uur! 1. Simon Zijlstra Jelle Scharringa Paulus Yde Walda   2. Christiaan Stremler Mark Minnesma Albert Feenstra 3. Paul Dijkstra Djurre Seerden Klaas Pier Folkertsma   4. Gerrit Jan Duiven Sjoerd Teake Kooistra Sybren Poelsma

Read Full Article

Websponsors

Frythermo vloerverwarming

Recente reacties

  • Huzumer

    Huzumer

    De krans voor Herrema was in Tzummarum!!!!

    View Article
  • Johan

    Johan

    Koos alsnog lokwinske met je benoeming als voorzitter., Johan van Seijst

    View Article
  • Ada

    Ada

    Beste schrijver van deze column, misschien de volgende wedstrijd een beetje genieten van al dat kaatsvolk dat op de been…

    View Article

Websponsors

Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard
Jaap Breman Schoonmaakgroothandel