Wedstrijdlijst Harlingen heren hoofdklasse vrije formatie zondag 3 juli 2022 

Jan Braaksma
By Jan Braaksma juni 28, 2022 18:19

Wedstrijdlijst Harlingen heren hoofdklasse vrije formatie zondag 3 juli 2022 

Scheidsrechter Jenco Sieperda. Aanvang: 12.00 uur!

1. Peter van Zuiden Bolsward, Kevin Jordi Hiemstra Leeuwarden en Gerben de Boer Gaast
2. Tjisse Steenstra Bitgummole, Renze Hiemstra Deinum en Hans Wassenaar Bitgummole
3. Enno Kingma Leeuwarden, Kees van der Schoot Sexbierum en Menno van Zwieten Heerenveen
4. Gerrit Jan Duiven Hidaard, Hendrik Jan v.d. Velde Makkum en Riemer Hoekstra Ee
5. Gert-Anne van der Bos Mantgum, Taeke Triemstra Sint Jacobiparochie en Erwin Zijlstra Easterlittens
6. Marten Bergsma Minnertsga, Dylan Drent Harlingen en Hendrik Kootstra Minnertsga
7. Youri de Groot Menaam, Allard Hoekstra Franeker en Laas Pieter van Straten Feinsum
8. Haye Jan Nicolay Britsum, Gabe-Jan van Popta Lollum en Pieter Jan Leijenaar Exmorra
9. Paul Dijkstra Bitgum, René de Haan Leeuwarden en Hendrik Bouwhuis Bolsward
10. Jelle Attema Makkum, Jelte Visser Sexbierum en Klaas Pier Folkertsma Makkum

 

Jan Braaksma
By Jan Braaksma juni 28, 2022 18:19
Write a comment

1 Comment

  1. Johan van Seijst juli 2, 16:50

    Harlingen een genot om daar te mogen kaatsen !!

    Reply to this comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Websponsors

Frythermo vloerverwarming

Recente reacties

  • Ada

    Ada

    Beste schrijver van deze column, misschien de volgende wedstrijd een beetje genieten van al dat kaatsvolk dat op de been…

    View Article
  • Johan van Seijst

    Johan van Seijst

    Harlingen een genot om daar te mogen kaatsen !!

    View Article
  • Sytse Keizer

    Sytse Keizer

    Sterkte Sjoerd met dyn herstel!

    View Article

Websponsors

Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard
Jaap Breman Schoonmaakgroothandel