Wedstrijdlijst Minnertsga bond pupillenjongens zaterdag 2 juli 2022

Jan Braaksma
By Jan Braaksma juni 28, 2022 17:48

Wedstrijdlijst Minnertsga bond pupillenjongens zaterdag 2 juli 2022

Scheidsrechters: Johny Bergsma en Jordi Miedema. Aanvang: 10.00 uur!

1. Bitgum: Joachim Schaaf, Roan Luimstra en Jelmer van der Schaaf
2. Dronryp 2: Dirk Gerrit Bakker, Frank de Kroon en Rinse Dijkstra
3. Dronryp 3: Finn Schreuder, Brent Niehof en Vince Jorritsma
4. Makkum 1: Haye Tjeerdema, Sem Groen en Rick van der Weerdt
5. Wommels:  Zenn Hoitinga, Sander Vriesema en Rudmer Jesse Joustra
6. Reduzum:  Jesse Moos, Meinte Miedema en Rindert Douma
7. Achlum: Jelmer Velzen, Melle Talsma en Harmen Faber
8. Sint Annaparochie 2: Alpha Din, Wytse Hamstra en Stijn de Jong
9. Wjelsryp: Ynte Sjoerd Dijkstra, Gerrit Bergsma en Ritske Bergsma
10. Sint Annaparochie 1: Jorrit Kroondijk en Rimar Kaper
11. Bolsward: Daniël de Boer, Roan van Swinden Koopmans en Allon Elzinga
12. Sint Annaparochie 3: Alrik Wijngaarden en Melle Binnema
13. Menaam: Jort Dijkstra, Pieter Douma en Sven Kingma
14. Balk: Pieter Haantjes en Sverre Stobbe
15. Makkum 2: Klaas Dijkstra, Johan van Dijk en Alex de Boer
16. Dronryp 1: Ryan Wieggers en Allart van der Meer en Thomas Zeinstra
17. Franeker : Lars Bosch en Jarno Klaas Miedema
18. Witmarsum: Jitse Jan Kroondijk, Sem van der Wei en Jan Willem Koopal
19. Scharnegoutum: Frans Oosterbaan en Ruurd Oosterbaan
20. Leeuwarden: Luuk Daan Seerden, Jelle Nijman en Harmen Postma
21. Tzummarum: Ate Molenmaker, Imco Jensma en Geert Andringa
22. Arum: Jitse Bosch, Rudmer Koopmans en Sem van Eijk
23. Reahûs-Turns: Tsjeard Witteveen, Piet de Jong en Nico de Vries
24. Minnertsga: Sverre Andringa, Lasse Boomsma en Siete Wassenaar
25. Mantgum: Jimte Tilma, Matthijs Quak en Sybren van der Zwaag
26. Jubbega-Hoornsterzwaag: Ytsen Tassebajof en Hylke Tassebajof
27. Húns-Leons: Sigert Bouma, Melle Talsma en Hilwert Kuiper
28. Niawier-Metslawier-Oosternijkerk: Renke Jacob Cuperus, Jelmer Pieter Allema en Pieter Meindersma
29. Oude Bildtzijl: Gerlof Schuiling, Goffe Jensma en Roelof Schuiling
30. Morra-Lioessens: Esger Ozenga, Marwin Boonstra en Jente Hoekstra
31. Stiens: Yde Bokma, Auke Pieter Kalsbeek en Mart Roersma

 

Jan Braaksma
By Jan Braaksma juni 28, 2022 17:48
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Websponsors

Frythermo vloerverwarming

Recente reacties

  • Huzumer

    Huzumer

    De krans voor Herrema was in Tzummarum!!!!

    View Article
  • Johan

    Johan

    Koos alsnog lokwinske met je benoeming als voorzitter., Johan van Seijst

    View Article
  • Ada

    Ada

    Beste schrijver van deze column, misschien de volgende wedstrijd een beetje genieten van al dat kaatsvolk dat op de been…

    View Article

Websponsors

Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard
Jaap Breman Schoonmaakgroothandel