Wedstrijdlijst Hallum dames eerste klasse vrije formatie zaterdag 14 augustus 2021

Jan Braaksma
By Jan Braaksma augustus 11, 2021 02:41

Wedstrijdlijst Hallum dames eerste klasse vrije formatie zaterdag 14 augustus 2021

Aanvang: 10.00 uur!

1. Anna Ennema Sexbierum, Selma de Boer Easterein en Rixt Fokkema Harlingen
 
2. Anna-Brecht Bruinsma Leeuwarden, Anne Monfils Groningen en Jennie Terpstra Mantgum
 
3. Hesther de Boer Jellum, Nicole Hempenius Ried en Ineke van der Ploeg Ried
 
4. Hester Zijlstra Berltsum, Anke Winkel Dronryp en Nelie Steenstra Minnertsga
 
5. Samanta Visser Franeker, Kaylee Kwast Harlingen en Nynke Agema Midlum
 
6. Melanie van der Mossel Oude Bildtzijl, Angela Donga Hallum en Hendrieke van der Schoot Sexbierum
 
7. Jildou Sweering Bolsward, Andrea Kroes Gauw en Marije Hellinga Deinum
 
8. Wybrig Bakker Tersoal, Corrie Kroondijk Easterein en Fiera de Vries Groningen
 
9. Inge Jansma Dronryp, Naomi Wiersma Workum en Anouk Smink Makkum
 
10. Marije Bodde Grou, Anna-Dieuwke Dijkstra Leeuwarden en Gerde Lycklama à Nijeholt It Heidenskip

 

 

Jan Braaksma
By Jan Braaksma augustus 11, 2021 02:41
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Websponsors

Frythermo vloerverwarming

Recente reacties

  • Huzumer

    Huzumer

    De krans voor Herrema was in Tzummarum!!!!

    View Article
  • Johan

    Johan

    Koos alsnog lokwinske met je benoeming als voorzitter., Johan van Seijst

    View Article
  • Ada

    Ada

    Beste schrijver van deze column, misschien de volgende wedstrijd een beetje genieten van al dat kaatsvolk dat op de been…

    View Article

Websponsors

Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard
Jaap Breman Schoonmaakgroothandel