Wedstrijdlijst Hurdegaryp dames 1e klasse vrije formatie zondag 18 juli 2021

Jan Braaksma
By Jan Braaksma juli 13, 2021 22:37

Wedstrijdlijst Hurdegaryp dames 1e klasse vrije formatie zondag 18 juli 2021

Scheidsrechter: clubscheidsrechter. Aanvang: 10.00 uur!

1. Maaike Steegstra Hijum, Thirza Roorda Hijum en Martje Steegstra Feinsum
 
2. Samanta Visser Franeker, Kaylee Kwast Harlingen en Nynke Agema Midlum
 
3. Roelie Kroondijk Easterein, Klasine Huistra Reduzum en Simona Kootstra Minnertsga
 
4. Serena Hovenga Marsum, Amarins de Groot Mantgum en Aluca Bouma Grou
 
5. Melanie van der Mossel Oude Bildtzijl, Angela Donga Hallum en Hendrieke van der Schoot Sexbierum
 
6. Marije Bodde Grou, Anna-Dieuwke Dijkstra Leeuwarden en Gerde Lycklama à Nijeholt It Heidenskip
 
7. Inge Jansma Dronryp, Naomi Wiersma Workum en Anouk Smink Makkum
 
8. Aletta van Popta Groningen, Mintje Meintema Dronryp en Miranda Scheffer Menaam
 
9. Marit Tamminga Heerenveen, Hedwig Wiersma Akkrum en Jitske Plantinga Tjalleberd
 
10. Hesther de Boer Jellum, Nicole Hempenius Ried en Ineke van der Ploeg Ried
Jan Braaksma
By Jan Braaksma juli 13, 2021 22:37
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Websponsors

Frythermo vloerverwarming

Recente reacties

  • Huzumer

    Huzumer

    De krans voor Herrema was in Tzummarum!!!!

    View Article
  • Johan

    Johan

    Koos alsnog lokwinske met je benoeming als voorzitter., Johan van Seijst

    View Article
  • Ada

    Ada

    Beste schrijver van deze column, misschien de volgende wedstrijd een beetje genieten van al dat kaatsvolk dat op de been…

    View Article

Websponsors

Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard
Jaap Breman Schoonmaakgroothandel