De 50+ kaatsers begonnen dit seizoen in Kimswerd, waar een geheel vernieuwd en jong bestuur alles in goede banen wist te leiden met als voorzitter Karel Monfils (voorheen was zijn vader voorzitter).
Gerelateerde Artikelen
Er was een A (met acht parturen)en een B klasse (met tien parturen).
In de A-klasse kwam het partuur Keimpe Jan Tolsma (Sneek), Jan Sipma (Dronryp), Gerrit Groen (Wergea) tegen partuur Anne de Vries (Sint Annaparochie), Broer Siderius (Franeker) en Jeroen Oosterhof (Kropswolde). Partuur Keimpe Jan Tolsma wist op 5-0 en -6 te winnen. De kleine premie was voor Peetr Tolsma (Reduzum), Bertus Bootsma (Wommels) en Ludwig Seerden (Franeker). Er was ook nog een tweede derde prijs en die ging naar Piet Machiela, Dirk Machiela (beide Sint Jacobiparochie) en Piet Zondervan (Jorwert).
Op de foto: Gerrit Groen, Keimpe Jan Tolsma en Jan Sipma (foto: Lijkle Spijksma).









Laat me Je vertellen een triest verhaal ! Er zijn nog geen reacties, maar U kunt de eerste zijn om een reactie op dit artikel.
Schrijf een reactie