Een unicum en een uitzonderlijk winnaar bij de 55+
Gerelateerde Artikelen
Er waren 49 kaatsers afgereisd naar het kaatsveld van Klaine Izak in Froubuurt.
Voor aanvang werd een minuut stilte gehouden voor oud-kaatser Anne de Groot uit Feanwâlden die op 78-jarige leeftijd is overleden.
Hoewel de 55+ alleen voor personen van het mannelijke geslacht is werd deze dag het wedstrijdsecretariaat verzorgd door een jongedame. Een unicum in de historie van de 55+.
De uitzonderlijke winnaar was deze dag wel Johannes Monsma uit Burgwerd. Na afloop verhalen van zijn vroegere maat dat zij met zijn tweeën elk weekend op de fiets door heel Friesland de kaatsvelden afgingen en elke weekend weer na de 1e omloop huiswaarts konden. Slechts 1 keer haalden ze de 2e omloop. Op de Freule presteerden ze het de 3e omloop te halen maar nooit een krans gewonnen. Tot vandaag! Nog nooit iemand zo trots et zijn krans om richting auto zien lopen.
Zoals altijd was alles weer dik voor elkaar in Froubuurt.
Na afloop vielen onderstaande kaatsers in de prijzen.
A – klasse | 1. Ludwig Seerden Franeker (21-7 18-10) 2. Sjouke de Groot Easterlittens (21-7 18-12) 3. Johannes Hinrichs Harlingen (21-12) |
B1 – klasse | 1. Johannes Monsma Burgwerd (21-9 18-4) 2. Wibe Hoitinga Boazum (21-9 18-6) 3. Daan Groen Hallum (21-11) 4. Theun Hoekstra Leeuwarden (19-12) |
B2 – klasse | 1. Jan Postmus Huizum (21-6) 2. Sikke Dantuma Driezum (21-7) 3. Jan Veenstra Winsum (21-8) |
Laat me Je vertellen een triest verhaal ! Er zijn nog geen reacties, maar U kunt de eerste zijn om een reactie op dit artikel.
Schrijf een reactie