Uitzondering voor kranswinnaar?

Jan Braaksma
Door Jan Braaksma juni 15, 2025 18:35

Uitzondering voor kranswinnaar?

Op Sonnenborgh was het lekker kaatsweer. Het was in ieder geval de hele dag droog en dat was de afgelopen dagen wel even anders. Nadeel was wel dat door het natte veld er niet gemaaid kon worden waardoor het gras redelijk hoog stond. Was soms even zoeken om de bal.

Wat de titel van dit verslagje betreft even terug naar 5 februari 2025 in De Trije in Franeker. Daar eindigden 2 kaatsers in de A-klasse exact gelijk.  In de B-klasse was ook een winnaar met 3 winst partijen. In de C-klasse was er echter een kaatser met slechts 18 punten (door een verloren partij) als hoogste in de klasse. Omdat er over een dergelijke uitslag niets geregeld is werd besloten om beide A-kaatsers een krans om te hangen (hadden alle partijen gewoon)  en de kaatser in de C-klasse niet (had slechts 2 gewonnen). Vandaag was in elke klasse slechts 1 winnaar met de meeste punten. Ondanks een verliespartij in de C-klasse, is door de Commissie besloten om toch een krans uit te reiken aan degene met de meeste punten in deze klasse. 

Na afloop vielen onderstaande kaatsers in de prijzen.

A – klasse1. Ludwig Seerden Franeker (21-6)
2. Sicco Jellema Wommels (21-10 18-10)
3. Peter Spiekstra Huizum (21-10 18-10)
4. Frans Alberda Harlingen (21-12)
B1 – klasse1. Eeltje Wiersma Berltsum (21-9 18-6)
2. Nanne Tigchelaar Achlum (21-9 18-14)
C – klasse1. Guus de Vries Leeuwarden (18-10)

Volgende wedstrijd is op donderdag 26 juni 2025 op ’t Oordje in Bolsward. Aanvang 09:50 uur. (Bijdrage: Peter Siemensma).

Jan Braaksma
Door Jan Braaksma juni 15, 2025 18:35
Schrijf een reactie

Geen Reacties

Nog Geen Reacties!

Laat me Je vertellen een triest verhaal ! Er zijn nog geen reacties, maar U kunt de eerste zijn om een reactie op dit artikel.

Schrijf een reactie
Bekijk opmerkingen

Schrijf een reactie

Uw e-mail adres zal niet worden gepubliceerd.
Verplichte velden zijn gemarkeerd*

*

Websponsors

Recente reacties

  • Visser

    Visser

    Eens Jan, de muziek in de finale had niks met sfeer verhoging te maken en zorgde alleen maar voor afleiding!…

    Bekijk Artikel
  • Durk Bonnema

    Durk Bonnema

    As ik skriuwer wêze soe fan "Kweapraat", dan soe ik oare wurden brûke, want wurden dogge derta. Dat nimt net…

    Bekijk Artikel
  • ....

    ....

    Lisanne Venema was niet aanwezig, Suzanna Allema kaatste in haar plaats. 1ste prijs herkansing

    Bekijk Artikel

Websponsors

Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard
Jaap Breman Schoonmaakgroothandel