Wedstrijdlijst Kimswerd bond voor jongens zaterdag 11 juni 2022

Jan Braaksma
By Jan Braaksma juni 7, 2022 19:54

Wedstrijdlijst Kimswerd bond voor jongens zaterdag 11 juni 2022

Scheidsrechters: Erwin van Wier, Fokke van der Veen en Klaas Hijlkema. Aanvang: 10.00 uur! 

1. Makkum: Clive van der Weerdt, Leon Smink en Luuk Zwaagstra
2. Bolsward 2: Jonathan de Boer, Silvan Elzinga en Tymen Bijlsma
3. Reduzum: Symen Miedema, Jitze Miedema en Simon Sjouke Zijlstra
4. Bitgum: Thom Dijkstra, Sjouke Beimers en Leon Wijning
5. Lollum-Waaxens: Marten Algra, Liuwe-Meint Postma en Johannes Bouma
6. Sexbierum-Pietersbierum 1: Remco Post, Stijn Scheffer en Nick van der Walt
7. Leeuwarden: Harmen Zuidema, Otte Algra en Rein Breuker
8. Winsum: Jesse Greidanus, Stefan Greidanus en Tjitte Reitsma
9. Franeker: Elmer Feenstra, Jelmer Uijthof en Jan-Tymen Eisma
10. Sint Annaparochie: Jelvin Kaper, Iwan Hiddinga en Rink Sterk
11. Reahûs-Turns: Tjerk Andringa, Ate Schaap en Durk Bootsma
12. Bolsward 1: Stefan Yska, Remco Yska en Kees Bekema
13. Arum 1: Jildert Wijbenga, Rinnert Tolsma en Pieter den Breejen
14. Morra-Lioessens: Folkert Jelmer Visser, Douwe Dijkstra en Johan Sipma
15. Raerd: Jens Kooistra, Jelmer Foppe Drijfhout en Sybrand Veldhuis
16. Dronryp 2: Jardo Sterkenburg, Marten Daaf Alkemade en Brent Timmerman
17. Sexbierum-Pietersbierum 2: Mark Reitsma, Sander van der Walt en Rindert Zijlstra
18. Dronryp 1: Jorrit Nanninga, Bjorn Idsardi en Rutger Kumbangsila
19. Oude Bildtzijl: Rick Peperkamp, Martin Tjepkema en Sjoerd van der Schaar
20. Folsgare: Lieuwe van der Kamp en Jan Johannes van der Kamp
21. Heerenveen: Luca Wijngaard, Jarno Soeting en Heiko Zijlstra
22. Wommels: Johan Gaastra, Redmer Wiersma en Milan van der Weg
23. Hommerts-Jutrijp: Matthys Renema, Niek de Jager en Ramon Raap
24. Dronryp 3: Erwin Vos, Jort de Kroon en Brent Jesse van Beem
25. Witmarsum 1: Niels Stoker, Teun Westgeest en Jordi Stoker
26. Niawier-Metslawier-Oosternijkerk: Pieter Siebe Cuperus, Jelmer Torensma en Jan Bandstra
27. Marsum: Jelte Meesters, Jesse Miedema en Daniel Meesters
28. Arum 2: Roy de Vries, Marc Jorna en Mathijs Buma
29. Grou: Stef van Steen, Tjerk Kamsma en Jan Yntema
30. Harlingen: Jaimy Koel en Menno Johnson
31. Exmorra: Johan Tolsma, Jarno Feenstra en Marten Leijenaar
32. Witmarsum 2: Nick Visser en Mark Okkema
33. Spannum: Fedde Hansma, Niels de Boer en Stijn Vincken

 

Jan Braaksma
By Jan Braaksma juni 7, 2022 19:54
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Websponsors

Frythermo vloerverwarming

Recente reacties

  • Sytse Keizer

    Sytse Keizer

    Sterkte Sjoerd met dyn herstel!

    View Article
  • Annemiek

    Annemiek

    Wat leuk dat Den Haag meedoet! :D

    View Article
  • Antina Houtsma

    Antina Houtsma

    Beste Jan, op it momint fan ferstjerren wie Johan noch 52 jier. En yn 1985 hat hy mei Mark Wever…

    View Article

Websponsors

Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard
Jaap Breman Schoonmaakgroothandel