Wedstrijdlijst Marsum heren hoofdklasse d.e.l. zondag 12 september 2021

Jan Braaksma
By Jan Braaksma september 7, 2021 21:01

Wedstrijdlijst Marsum heren hoofdklasse d.e.l. zondag 12 september 2021

Scheidsrechter Henk van der Zee. Aanvang: 11.00 uur!

1. Tjisse Steenstra Bitgummole, Bauke Dijkstra Easterein en Patrick Scheepstra Franeker
 
2. Remmelt Bouma Weidum, Jouke Bosje Leeuwarden en Sjoerd de Jong Leeuwarden
 
3. Marten Bergsma Minnertsga, René de Haan Franeker en Menno van Zwieten Heerenveen
 
4. Gert-Anne van der Bos Mantgum, Dylan Drent Harlingen en Willem Heeringa Tzummarum
 
5. André van Dellen Berltsum, Jelte Visser Sexbierum en Gjalt Sjirk de Groot Mantgum
 
6. Lieuwe v.d. Werff Koarnjum, Taeke Triemstra Sint Jacobiparochie en Riemer Hoekstra Ee
 
7. Peter van Zuiden Bolsward, Hyltje Bosma Makkum en Erwin Zijlstra Easterlittens
 
8. Enno Kingma Leeuwarden, Kevin Jordi Hiemstra Koarnjum en Hendrik Kootstra Minnertsga
 
9. Johannes van der Veen Pietersbierum, Renze Hiemstra Deinum en Hans Wassenaar Bitgummole
 
10. Paul Dijkstra Bitgum, Kees van der Schoot Sexbierum en Thomas van Zuiden Bolsward
Jan Braaksma
By Jan Braaksma september 7, 2021 21:01
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Websponsors

Frythermo vloerverwarming

Recente reacties

  • Huzumer

    Huzumer

    De krans voor Herrema was in Tzummarum!!!!

    View Article
  • Johan

    Johan

    Koos alsnog lokwinske met je benoeming als voorzitter., Johan van Seijst

    View Article
  • Ada

    Ada

    Beste schrijver van deze column, misschien de volgende wedstrijd een beetje genieten van al dat kaatsvolk dat op de been…

    View Article

Websponsors

Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard
Jaap Breman Schoonmaakgroothandel