Wedstrijdlijst Pingjum heren hoofdklasse vrije formatie zondag 5 september 2021

Jan Braaksma
By Jan Braaksma augustus 31, 2021 21:22

Wedstrijdlijst Pingjum heren hoofdklasse vrije formatie zondag 5 september 2021

Scheidsrechter Hendrik Sweering. Aanvang: 12.00 uur!

1. Auke Boomsma Morra, Hyltje Bosma Makkum en Patrick Scheepstra Franeker
 
2. Lieuwe v.d. Werff Koarnjum, Sip Jaap Bos Dokkum en Riemer Hoekstra Ee
 
3. Gert-Anne van der Bos Mantgum, Taeke Triemstra Sint Jacobiparochie en Erwin Zijlstra Easterlittens
 
4. Jelle Attema Makkum, Gabe-Jan van Popta Lollum en Pieter Jan Leijenaar Exmorra
 
5. Remmelt Bouma Weidum, Bauke Dijkstra Easterein en Thomas van Zuiden Bolsward
 
6. Enno Kingma Leeuwarden, Kees van der Schoot Sexbierum en Menno van Zwieten Heerenveen
 
7. Tjisse Steenstra Bitgummole, Renze Hiemstra Deinum en Hans Wassenaar Bitgummole
 
8. Paul Dijkstra Bitgum, René de Haan Franeker en Gerben de Boer Gaast
 
9. Corné Tuinenga Berltsum, Jelle Cnossen Bolsward en Gjalt Sjirk de Groot Mantgum
 
10. Marten Bergsma Minnertsga, Dylan Drent Harlingen en Hendrik Kootstra Minnertsga
Jan Braaksma
By Jan Braaksma augustus 31, 2021 21:22
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Websponsors

Frythermo vloerverwarming

Recente reacties

  • Huzumer

    Huzumer

    De krans voor Herrema was in Tzummarum!!!!

    View Article
  • Johan

    Johan

    Koos alsnog lokwinske met je benoeming als voorzitter., Johan van Seijst

    View Article
  • Ada

    Ada

    Beste schrijver van deze column, misschien de volgende wedstrijd een beetje genieten van al dat kaatsvolk dat op de been…

    View Article

Websponsors

Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard
Jaap Breman Schoonmaakgroothandel