De 55+ had de gang er goed in

Gerelateerde Artikelen
66 Kaatsers op de lijst voor vandaag. Vervangend wedstrijdleider Jan Dijkstra moest even de kop erbij hebben. Een afmelding, een ziekmelding , een blessure en iemand die niet op de lijst stond. Dat werd krassen en puzzelen maar dat lukte weer voortreffelijk. Jan hield de mannen kort en actief met blokjelopen en de telegraaf. Hierdoor liep alles op rolletjes en waren we om 4 uur klaar.
Na afloop vielen onderstaande kaatsers in de prijzen.
De winnaars v.l.n.r. Jan Boorsma, Jan Feenstra en Roel Zijlstra.
A-klasse | 1. Jan Feenstra Winsum (21-6) |
B-klasse | 1. Jan Boorsma Menaam (21-6) 2. Klaas Postma Heerenveen (21-8) 3. Siete Wassenaar Minnertsga (21-10) 4. Jelle Goudberg Franeker (20-11) 5. Harke Anema Witmarsum (20-14) 6. Jan Kwast Harlingen (20-16) |
C-klasse | 1. Roel Zijlstra Menaam (21-5) |
Volgende wedstrijd: 14 februari 2024. Aanvang 09:50 uur in de Trije te Franeker. (Bron en tekst Peter Siemensma).

Geen Reacties
Schrijf een reactie
Recente reacties
Visser
Eens Jan, de muziek in de finale had niks met sfeer verhoging te maken en zorgde alleen maar voor afleiding!…
Bekijk ArtikelDurk Bonnema
As ik skriuwer wêze soe fan "Kweapraat", dan soe ik oare wurden brûke, want wurden dogge derta. Dat nimt net…
Bekijk Artikel....
Lisanne Venema was niet aanwezig, Suzanna Allema kaatste in haar plaats. 1ste prijs herkansing
Bekijk Artikel
Populaire berichten
- 55plus set wer út ein! 0 30.jun
- Yn memoriam Dirk van der Zee 1937-2020 1 13.okt
- Verbaast U niet verwondert U slechts 0 5.feb
- Robert van Wieren (1942-2020) 0 30.jun
- Kaatsen.nl wer online! 3 30.jun
- Ferskate keatsferieningen sjogge ôf fan haadklassepartij: KNKB komt byinoar 0 6.jul
- Kweapraat 4 2 2.aug
- KNKB roept verenigingen op voor dringend overleg! 0 9.jul
- Kweapraat 12 0 29.sep
- Kweapraat 1 0 12.jul
Laat me Je vertellen een triest verhaal ! Er zijn nog geen reacties, maar U kunt de eerste zijn om een reactie op dit artikel.
Schrijf een reactie